Polonia Rendezvous 2013

• 2013-05-09


Szanowni Armatorzy,

Podczas ostatniego spotkania armatórow 2 Maja, Komodorem XX P.R. została wybrana jednogłosnie Jola Szczepkowska. Miejscem zlotu, rownież jednogłośnie został wybrany Montauk. Jola przystapiła bezzwłocznie do działania i już w sobotę 4 Maja wybraliśmy się do Montauk na poszukiwanie odpowiedniego miejsca. Kilka marin spełnia nasze oczekiwania, musimy jednak czekać na szczegoły, głównie ceny, które w Montauk są wyjątkowo wysokie. Za namową Wacka Oczeretko udaliśmy się rownież do Sag Harbor, urocza miejscowość nad L.I. Sound nieopodal Hamptons. Joli bardzo spodobał się klimat tego miejsca, ale rownież nie mamy wszystkich informacji, więc czekamy. Jak już znane będą szczegóły, Jola powiadomi nas i zwoła zebranie.

W imieniu nas wszystkich składam Joli gratulacje i życze wielu pomysłów i latwości pokonywania wszelkich napotkanych trudności organizacyjch naszego jubileuszowego zlotu.

Łączę żeglarskie serdeczności,

Andrzej Gruszka

 

 

• 2013-04-24


Witam,

 Na naszym ostatnim spotkaniu organizacyjnym 4/18/13 większość obecnych armatorów wypowiedziała się za Mystic, CT jako miejscem jubileuszowego zlotu. Wiesiek Wojtanowski spedził całą niedzielę w Mystic w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na nasz zlot. Jego zdaniem Mistic Saeaport nie nadaje sie na ten cel, znalazł natomiast Ocean Blue Catering nieco oddalony od centrum miasta, gdzie można by zorganizować naszą imprezę, ale jak okreslil miejsce to spełnia jedynie 50% naszych oczekiwań.
W związku z powyższym uznajemy ze należy szukać innych miejsc, wiec proszę Was o rozejrzenie się w znanych Wam miejscach w miare możliwosci zdobycie informacji o możliwościach organizacji PR w drugi weekend Wrzesnia, czyli 6,7,8. Proponuję kolejne spotkanie organizacyjne w czwartek 2 Maja o godz. 19:30 przy 245 Russell Street w Greenpoint, Brooklyn.
Prosze o powiadomienie brakujących na liście.
Za armatorów,
Andrzej Gruszka